HODOWLA RASY CHIHUAHUA

Hodowla Psów rasy chihuahua „Domek zoo” w Stargardzie powstała z pasji.

Certyfikat: SWKiPR nr rej 15/03/01/16

Jest to bardzo mała domowa hodowla zainspirowana miłością i zainteresowaniami dla tej wspaniałej rasy.

Zawsze kochaliśmy zwierzęta, jednak na posiadanie kilku piesków zdecydowaliśmy się dopiero wówczas, kiedy zamieszkaliśmy w dużym domu z wielkim ogrodem i podwórkiem. Ku naszej radości wszystkie psie osobniki mieszkają razem z nami w bardzo dobrych warunkach. Nasze wieloletnie zainteresowania sprawiły, że dojrzeliśmy do tej decyzji i możemy poświęcić im dużo czasu, tak też się dzieje. Z przyjemnością zajmujemy się tą cudowną rodzinką, a kiedy przyjdą na świat maleńkie szczeniaczki, sprawia nam to dużo przyjemności i zadowolenia połączonego z włożonym poświęceniem. Bowiem swoją obecnością i sposobem bycia zajmują nas, a miłością i charakterem zarażają całe otoczenie.

Wszystkie te pieski są szczęśliwe również dlatego, że mają dużo różnych miejsc do biegania i zwiedzania - nie muszą chodzić na smyczy.

Jednak nadają się one również do zamieszkania w małych mieszkaniach i w bloku. Potrafią się odnaleźć i przystosować wszędzie, nie szukają luksusów,a tylko kochającego domu i pana, na pewno odpłacą się tym samym. Jest to przecież najmniejsza rasa psów na świecie.

Do naszej hodowli wybraliśmy rozważnie i skrupulatnie pieski, tak żeby nie posiadały żadnych wad i miały idealną budowę oraz charaktery. Udało nam się to i wiemy, że wydawane są na świat zdrowe i piękne szczeniaki.

Więc z czystym sumieniem polecamy chihuahuy z naszej małej domowej hodowli. Zawsze będziemy dla nich szukać dobrych ludzi, którzy wzbudzą nasze zaufanie.

Udzielimy wszelkich porad i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące różnych dziedzin życia, karmienia, czy pielęgnacji.

Każdy z naszych szczeniaczków zanim zmieni dom zostanie przebadany przez lekarza weterynarii, odrobaczony i zaszczepiony stosownie do wieku. Na dowód tego nowy właściciel otrzyma pieska:
- zaczipowanego,
- z książeczką zdrowia,
- z rodowodem,
- z wyprawką.

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony. W miotach, które przychodzą na świat są maluszki krótkowłose i długowłose. Jeżeli się zdecydujesz na kupno takiego wspaniałego towarzysza,to proszę o kontakt, a ja poinformuję o najbliższycm miocie chihuahua.

JEŚLI SIĘ PAŃSTWO ZDECYDUJĄ NA SZCZENIACZKA Z NASZEJ HODOWLI,TO ZAPEWNIAM,ŻE SKRADNIE ON WASZE SERCE
.

Zapraszamy do obejrzenia naszych galerii:

Mamy z maluszkami

Szczeniaczki

Pieski dorosłe